‌ واپسین تلاش مذبوحانه قبل از سرنگونیتان را دیدیم

‌ واپسین تلاش مذبوحانه قبل از سرنگونیتان را دیدیم
به نام زن، زندگی، آزادی!
در حالی که مردم آزادیخواه کردستان و ایران خود را آماده کرده تا با تاب و توان بیشتر و با اراده ای پولادین پای در سومین ماه انقلابشان بگذارند، سپاه تروریستی پاسداران باری دیگر با موشک و پهپاد انتحاری مراکز احزاب کردستان را عمق خاک عراق و اقلیم کوردستان مورد حمله قرار داد که متاسفانه شهید شدن دو تن و زخمی و مصدوم شدن شمار دیگری را در پی داشت.
ما و همه مردم ایران و کوردستان اکنون نظاره‌گر واپسین تقلاهای قبل از مرگتان هستیم. اکنون نه تنها ما و مردم ایران و کوردستان، بلکه خود نیز از آن مطمئن هستید آن که باید به زانو درآید و فنا بشود شما هستید نه ارادەی مردم بپاخاسته ایران. کما اینکە خود نیز بر این واقفید کە مقرات مرکزی احزاب کوردستان در قلب مردم کوردستان است و هر خانه و کوی و برزن و هر شهر و روستای کوردستان مراکز و مقرات ماست. مردم کوردستان نیز نه از موشک و پهپاد هراس دارند نه انقلابشان با این حملات بزدلانه منحرف میشود.
در وضعیت کنونی درخواست ما از همه اقشار مردم مبارز ایران و کوردستان این است:
یک، روز ٢۶ آبانماه بعنوان شروع سومین ماه انقلاب، از اول صبح تا ظهر به اعتصاب عمومی دست زده و از ساعت ۴ عصر به بعد با تظاهرات وسیع از سومین ماه انقلاب زن، زندگی، آزادی پیشوازی بعمل آورند.
دو، در مدت دو ماه گذشته بازارهای کوردستان ١٢ روز تمام در اعتصاب بوده و کسبه و بازاریان کردستان در این مدت سنگینی بار انقلاب را بر دوش کشیدەاند. بدین جهت برای محکم کردن اتحاد میان همه مردم ایران از تمامی شخصیت های سیاسی ایران، کنشگران و کمیته های محلات و نقش آفرینان این انقلاب درخواست داریم علاوه بر وسیعتر کردن تظاهرات با همه توان خویش در تلاش باشند تا بازار و کسبه شهرهای بزرگ و کارگران کارخانجات صنعتی نیز به این اعتصابات بپیوندند.
با این مهم نه تنها اتحاد و انسجام همه مردم ایران بیشتر میشود، به پیروزی نهایی این انقلاب نوین نیز نزدیکتر میشویم.
مرکز همکاری احزاب کوردستان ایران
٢٣ آبانماه ١۴٠١ – ١۴ نوامبر ٢٠٢٢

Tags

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

- Advertisement -